Новина

Школярі з Дубенщини зустрічалися з Героєм України

11:35, 07 Листопада

зображення новини

Першого листопада в Привільненському ліцеї відбулась довгоочікувана зустріч ліцеїстів та Героя України – Геруса Юрія у стінах рідного йому навчального закладу.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Привільненської територіальної громади.

Діти змогли власноруч передати подарунки, обереги, малюнки, листи, солодощі, український стяг з побажаннями для воїнів на нулевий рубіж. Також троє маленьких патріотів передали Юрію подарунки на суму в розмірі 3 000 грн. Ці кошти діти збирали протягом декількох місяців для допомоги ЗСУ.

Учні та вчителі разом із гостем виконали гімн України, який у важкі моменти мотивує наших незламних солдатів.

А також, діти мали можливість відчути на собі вагу бронежилета та військової каски. Посидіти за кермом автомобіля, який уже за декілька годин буде допомогати бійцям звільняти окуповані населенні пункти.

“Сум, гордість, сльози, почуття незламності, любові до України переплелись в цю мить зустрічі. Велика шана, вдячність, цікавість виблискували в дитячих оченятах під час спілкування з Юрієм Анатолієвичем Герусом. Ми дякуємо всім нашим захисникам і захисницям за незламний дух, за непереможність, за те, що щодня наближують Україну до перемоги”, – йдеться у дописі громади.