Новина

Ще одна реабілітаційна мандрівка в Карпати відбулася для родин військових з Рівненщини

12:55, 29 Жовтня

зображення новини

Для родин загиблих та зниклих безвісти українських військових із Рівненщини влаштували другу мандрівку-реабілітацію в Карпати.КЗ «Ветеранський простір» РОР підписав меморандум про співпрацю і допомогу з благодійним фондом «Беркат» міста Прєвідза (Словаччина), у рамках якого організовують поїздки, які мають хороший терапевтичний ефект.

Спускаючись з гір, донечка загиблого сказала:
– Мам, дивись, там зірочка! Це ж Тато там!
– Мам, а там ще одна зірочка, це теж чийсь Тато?
– Так, доню, там тепер дуже багато Татусів..

Зараз багато діток, які через війну залишилися без тата чи без мами, або стали сиротами. Це тяжкі втрати, які складно переживати. Діти нерідко замикаються. І їх потрібно виводити з того стану, дати відчути, що про них турбуються, що вони в своїй втраті не самотні, що на світі є доброта і краса, що можна знову відчувати радість.

Фахівець із соціальної роботи КЗ “Ветеранський простір” РОР, організатор поїздки Тетяна Ременюк каже: “В горах був біль і радість, щастя і горе, переосмислення і навчання жити далі“.

Коли в горах дівчата кажуть: “Я хочу жити, я хочу зняти з себе чорний колір” – значить ми все робимо правильно!

Щиро дякуємо кожному благодійнику, меценату, спонсору за Вашу підтримку та допомогу

Висловлюємо подяку МЕТРО Кеш енд Кері у місті Рівне за постійну підтримку та надану допомогу для діток (смаколики, чай, каву, іграшки, канцелярію)!

Maksym Baiduzh, Man Unkind, Сергій Ляшенко, Тетяна Василишина, Ivan Sýkora, Любомир Клецко і всім, хто долучився, щиро дякуємо за допомогу! Без Вашої підтримки це було б неможливо.” – зазначили організатори на сторінці Ветеранського простору.