Новина

СБУ затримали рівнянку, яка “замовила” кілеру колишнього

12:47, 08 Лютого

зображення новини

7 лютого  Служба безпеки України затримала рівнянку, яка“замовила” кілеру вбивство свого колишнього чоловіка-підприємця з Хмельниччини. За злочин вона хотіла заплатити 4,5 тисячі доларів.

Як повідомдяють в СБУ оперативники спецслужби отримали інформацію, що мешканка Рівного підшуковує серед представників місцевих кримінальних кіл виконавця для здійснення вбивства.

Убити колишнього жінка хотіла аби мати право розпоряджатися його майном.

Співробітники СБУ здійснили інсценування вбивства підприємця. А для надання доказів «ліквідації жертви» було відзнято постановочне відео. Затримали замовницю у Рівному поряд з її помешканням під час передачі «кілеру» грошей.

Особа, яка обізнана у цій історії, на умовах анонімності повідомила, що цей інцидент має минуле. про це повіомляє Суспільне. Зокрема, у 2013-му згаданий підприємець, колишній правоохоронець, і сам хотів убити колишню дружину, яка тепер “замовила” його.  

Достовірне джерело в СБУ розповіло Суспільному, що ця інформація відповідає дійсності. Тоді підприємця і ще кількох людей звинувачували у замовленні вбивства з корисливих мотивів, спільниками виступали його співмешканка та її син. Замовне убивство міліція розкрила до того дня, коли воно мало статися, операцію провів ГУБОЗ МВС України. Тоді ціна питання становила 10 тисяч доларів.  Яке покарання поніс підприємець зі спільниками після тих подій – наразі інформації знайти не вдалось.