Новина

Сьогодні вшановуємо пам’ять бійця з Рівненщини Кондратюка Руслана

13:04, 15 Лютого

зображення новини

Цього дня 15-го лютого 2019 року загинув військовий Кондратюк Руслан Васильович з с. Війниця колишнього Млинівського району.

Він народився 2 жовтня 1981 року. У 1988 році розпочав навчання у Війницькій неповній середній школі, яку закінчив 1997 року. Мав добрі та відмінні знання, любив алгебру, біологію, захоплювався спортом. Вступив до Мирогощанського аграрного коледжу, що в Дубенському районі Рівненської області, який закінчив у 2002 році.

Трудовий шлях розпочав у місцевому сільськогосподарському підприємстві СВК «Нове життя», де працював помічником комбайнера, водієм, комбайнером, слюсарем та бригадиром тракторної бригади. У 2003 році одружився, у шлюбі народилося двоє діток: син Святослав та донька Діана.

У 2015 році влаштувався на заводі “Кромберг енд Шуберт Україна”, що у селі Рованці Волинської області.

2 листопада 2018 року заключив контракт зі Збройними силами України. Військову службу проходив у мотопіхотному батальйоні 24-ої окремої механізованої бригади.

У п’ятницю, 15 лютого 2019 року, на фронті російсько-української війни, під час виконання бойового завдання в Донецькій області, Руслан Кондратюк з 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила загинув.

За матеріалами Революція гідності. Війна. Рівненщина.