Новина
Рятувальники Рівненщини відзначили професійне свято
16:41, 16 Вересня

Напередодні Дня рятівника у Рівному відбулись урочистості. Їх влаштували на території новозбудованого пожежного депо, яке нещодавно запрацювало в обласному центрі.
«Бійці Рівненського гарнізону – одні із найсильніших в Україні. Я щиро вдячний кожному працівнику особовому складу за мужність, професіоналізм і самовідданість. За те, що ви першими прибуваєте на виклик і завжди простягаєте руку допомоги. Дякую також вашим близьким, які щоразу з тривогою проводжають вас на нелегку службу. Бажаю вам завжди поверталися додому здоровими і неушкодженими. З Днем рятівника!» – звернувся до присутніх перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру рятівники області отримали почесні грамоти та відзнаки.



