Новина

Рятувальники рівненщини тренувались гасити пожежу на деревообробному підприємстві

17:30, 01 Квітня

зображення новини

31 березня у вечірній час співробітники Служби порятунку Рівненщини провели тактико-спеціальні навчання на території одного з найбільших деревообробних підприємств області, що розташовується в Рівненському районі.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

До проведення навчань було залучено 15 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 50 чоловік особового складу співробітників ДСНС.

За тактичним задумом навчань, внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час виробництва та перероблення деревини відбулося загоряння штабельованих листів фанери в складі готової продукції на площі 300 м.кв.

Оскільки об’єкт відноситься до потенційно-небезпечних та має велику пожежну навантаженість, сили та засоби обласного гарнізону направляються за ІІІ-м підвищеним номером (рангом) виклику.

Оперативно-тактичним завданням всім пожежно-рятувальним підрозділам, які прибули до місця пожежі був пошук та рятування можливих потерпілих та введення максимальної кількості водяних стволів на гасіння пожежі великої площі за допомогою автоматичних колінчастих підйомників, тактичного робота для пожежогасіння (Magirus Wolf R1) та ланок газодимозахисної служби.

Другий етап навчань включав в себе активацію Регіонального центру управління в надзвичайних ситуацій який у взаємодії з мобільно-оперативною групою ГУ ДСНС яка безпосередньо залучалась до місця пожежі, було організовано управління та координацію дій органів управління і сил цивільного захисту, залучених до гасіння пожежі та ліквідації її наслідків.

Мета тактико-спеціальних навчань була досягнута.

Такі навчання є вкрай важливими та необхідними, як для пожежно-рятувальних підрозділів, так і для керівництва та персоналу об’єкта такого класу.

Відповідні навчання проводяться саме для того, щоб у разі наявності виявити недоліки, а під час бойової роботи не припускатися помилок.