Новина

Рятувальники Рівненщини отримали сучасний український катер

16:46, 17 Червня

зображення новини

Сьогодні, 17 червня, рятувальники Рівненщини отримали нове потужне рятувальне судно на повітряній подушці, яке буде слугувати для порятунку людей на водоймах області.

Як повідомляють в ОДА, сучасне судно-амфібію передали Рівненській обласній аварійно-рятувальній службі на водних об’єктах.

Ми проінспектували роботу рятувальної станції та передали їм новий катер, який придбано за кошти обласного бюджету. Його виготовили у Миколаєві та коштує засіб 385 тисяч гривень. Приємно відзначити, що українське сучасне судно підсилить роботу рятувальникам на воді та допоможе рятувати життя мешканцям нашої області. Адже розпочався купальний сезон, і, на превеликий жаль, ми вже цьогоріч маємо 8 утоплеників, – зазначив  голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами начальником ГУ ДСНС України у Рівненській області Сергія Крука, плавзасіб “Tornado F50 LONG” повністю укомплектований рятувальним спорядженням. Судно можна використовувати і на заболочених територіях, узбережжі, снігу та льоду, під час паводків.– Це вагома підтримка для роботи нашої служби. Катер здебільшого використовуватимуть аварійно-рятувальні групи Рівного, Хрінників та Білого озера, де є найбільші скупчення відпочивальників. А також, завдяки ньому, можна проводити навчання із рятування людей на воді, – відмітив начальник РОКАРСВО Анатолій Якимчук.