Новина

Рівняни представлятимуть Україну на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі

13:28, 17 Жовтня

зображення новини

Сьогодні, 17 жовтня,  під час відкритої прес-конференції у Києві відбіркова комісія оприлюднила імена двадцяти військовослужбовців та ветеранів, які представлятимуть Україну на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Збірна 2020 року — вже третя з моменту першого виступу України на Іграх Нескорених 2017 в Торонто. Цього року склад збірної збільшили з 15 до 20 чоловік та обирали за новими критеріями, переданими українському організаційному комітету міжнародною Фундацією Ігор Нескорених.

До збірної країни увійшли ветерани Збройних сил України Бадарак Андрій з Клеваня та Лепеха Іван з Рівного.

Ігри Нескорених (eng. Invictus Games) були засновані Його Високістю Герцогом Сассекським в 2014 році як міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Метою проекту “Ігри Нескорених в Україні” є створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної абілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Організаторами відбору та підготовки є Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.