Новина
Рівненські школярки набрали по 200 балів зі ЗНО
16:42, 01 Серпня

У Рівненському навчально-виховному комплексі № 2 “Школа-Ліцей” дві випускниці набрали по 200 балів з різних предметів за результатами ЗНО.
Максимальну кількість з біології набрала Анастасія Бережнюк (на фото ліворуч), Марта Николин – з історії України (на фото праворуч) пише на своїй сторінці у фейсбуці Галина Кульчинська.
Вітаємо дівчат з ідеальними результатами ЗНО.
