Новина

Рівнянка відзначила 100-річний ювілей

15:30, 15 Серпня

зображення новини

Завжди у курсі подій, активна, з хорошим почуттям гумору та прекрасною пам’ятю. Саме такою є рівнянка Ірина Олександрівна Бучковська. І вчора, 14 серпня, жінка відсвяткувала  свій 100-річний ювілей. Про це повідомляють в управлінні соціального захисту населення.

Закінчивши в 1938 році Дубенську польську гімназію, пані Ірина поїхала навчатися до Львова у гендльовий ліцей. Навчання в гімназії давалося легко, і в неї були майже всі “п’ятірки”.

Згодом доля закинула жінку під Свердловськ до Каменськ-Уральського. Там вона працювала в організації, яка прокладала тунелі в горах. У тих краях познайомилася із своїм майбутнім чоловіком Ісааком Грінбергом, якого вивезли на схід із Кишинева. Молоді побралися у 1944 році.

Потому родина повернулася на Україну, у рідне місто Дубно. Потроху ставали на ноги, ростили дітей, працювали. Ірина Олександрівна працювала бухгалтером, чоловік виконробом.

Нині в Ірини Бучковської два сина, четверо онуків і четверо правнуків. Незважаючи на поважний вік і пережиті війну, заслання та чимало випробувань жінка насолоджується життям. Намагається слідкувати за своєю фігурою та здоров’ям. Тому харчується лише корисною їжею, робить щоранку зарядку і не має шкідливих звичок.

За матеріалами публікації Галини Данильчук на “Рівне Ретро“.