Новина

Рівнянка стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу вокалістів “Нове обличчя”

12:37, 14 Червня

зображення новини

Солістка архієрейського хору ” Знамення” Ірина Пасічник стала Лауреаткою Всеукраїнського конкурсу вокалістів “Нове обличчя”. Про це повідомляють “Рівненські новини”.

З архієрейським хором “Знамення” Ірина Пасічник неодноразово здобувала перемогу на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах, у тому числі у XXXVI Міжнародному фестивалі- конкурсі хорової православної музики “Хайнувка” ( м. Білосток, Польща, хор став Лауреатом l премії) , також на XXV Міжнародному фестивалі коляд і пасторальок ім. Казимира Шварлика, де хор виборов 1 місце, Ірина Пасічник співала соло з хором на заключному Гала- концерті (м. Бендзін, Польща).

Ірина навчалася по класу диригування і вокалу на кафедрі хорового диригування Інституту мистецтв РДГУ у Наталії Іваник та у 2015 році закінчила інститут з відзнакою.

Ірина Пасічник – сопрано, концертмейстер – Тетяна Ситникова, мистецький керівник – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хорового диригування Інституту мистецтв РДГУ Наталія Іваник.

Довідково:

Всеукраїнський конкурс вокалістів та виконавців на струнних та народних інструментах “НОВЕ ОБЛИЧЧЯ” щорочно проводять у Києві в домі-музеї М. Лисенка.Організатори та співзасновники конкурсу: Заслужені артистки України АННА НУЖА та МАРІЯ ЛІПІНСЬКА. За сприяння Всеукраїнської громадської організації “СПІЛКА МУЗИКАНТІВ УКРАЇНИ”