Новина
Рівнянка Христина Панасюк заспівала про загиблого від рук російських терористів юнака
16:04, 22 Березня

Рівненська співачка Христина Панасюк заспівала пісню про загиблого від рук російських терористів Данила Дідика.
Пісня носить назву “Так працює пам’ять”.
Пісня створена для проекту Руслана Горового “Так працює пам’ять”, вона присвячена Народному Герою України Дані Дідіку та всім загиблим воїнам Майдану та російсько-української війни.
22 лютого 2015 року, в річницю перемоги Революції Гідності, у Харкові проходила хода на підтримку єдності України, в якій брав участь Данило. Хода почалася біля Палацу Спорту, активісти вишикувалися в колону та рушили в напрямку майдану Свободи, однак встигли пройти лише 100 метрів, коли пролунав вибух. Хлопець ішов попереду колони, перебував поблизу епіцентру вибуху й отримав тяжку черепно-мозкову травму. Травма призвела до коми. Наступного дня, 23 лютого 2015 року, не приходячи до тями, Даня помер.
Тоді від вибуху міни, закладеної проросійськими терористами, загинули ще троє учасників ходи: Микола Мельничук (18 років), Вадим Рибальченко (37 років), Ігор Толмачов (52 роки).
Вічна пам`ять усім нашим небесним воїнам. Вічна вдячність за небо і спокійний сон… Низький уклін рідним та близьким… “Так працює пам`ять, на моїй Богом данній землі. Плаче моє небо і дощем завмирає на склі. В моїм серці волі і палає кров. Так працює пам`ять, так живе любов…”
Автор і виконавець пісні Христина Панасюк
Він загинув за саму можливість бути українцем. Пішов з життя, шоб могли жити ми. Жити, а не існувати.
