Новина

Рівнян запрошують на зустріч з відомою етнографинею

14:26, 20 Листопада

зображення новини

22 листопада о 12.00 у відділі краєзнавства Рівненської обласної бібліотеки відбудеться зустріч з відомою дослідницею, краєзнавицею, етнографом, старшим науковим співробітником Рівненського обласного краєзнавчого музею Аллою Миколаївною Українець. 17 листопада вона відсвяткувала свій 65-річний ювілей.

Вона почесна членкиня «Всеукраїнської спілки краєзнавців», Член правління міського громадського об’єднання «Просвіта», «Заслужений працівник культури України», одна з засновників обласного відділення «Товариства охорони пам’ятників історії та культури» та Рівненського фольклорно-етнографічного товариства, переможниця міського конкурсу «Жінка 2002 року» в номінації «Жінки – працівники культури, творчих професій, жінки, які відзначились своєю діяльністю щодо відродження духовності, популяризації народної творчості та родинних свят»… І це далеко не повна низка її титулів і звань.

Під час зустрічі Алла Миколаївна зупиниться на своїй книзі «Традиційний одяг Рівненщини», яку називали культурною подією 2019 року на Рівненщині. До неї дослідниця йшла більш ніж 30 років. Це унікальне видання, де зібрано дослідження про одяг мешканців окремої області за величезний історичний період від найдавніших часів до 40-х років минулого століття.

Бібліотекарі запрошують на подію усіх охочих!