Новина

Рівнян закликають не зволікати з проведенням профілактичних щеплень проти грипу

16:24, 06 Жовтня

зображення новини

Рівненський міжрайонний відділ ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ Ураїни» попереджає, розпочався епідемічний сезон реєстрації гострих респіраторних вірусних захворювань та грипу.

З початку жовтня серед населення Рівненського району зареєстровано 512 випадків ГРВІ, що дещо більше, як за аналогічний період минулого року (473 випадки). Найчастіше хворіють підлітки (15-17 років), та малеча – до 4-х років. Один малюк дошкільного віку був госпіталізований в інфекційне відділення РЦРЛ. Випадків грипу не було зареєстровано.

Враховуючи погіршення погодних умов, повернення дітей в організовані колективи та в очікуванні початку опалювального сезону рекомендуємо всім: одягатися відповідно до погоди, правильно харчуватися, збагачувати раціон вітамінами та антиоксидантами.

Окрім того не зволікати з проведенням профілактичних щеплень проти грипу, особливо осіб з групи ризику:  осіб з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, нирок, обміну речовин;  віком понад 65 років; осіб, що перебувають в закладах тривалого догляду; дітей віком 6 місяців – 5 років; персоналу медичних закладів; вагітних.