Новина

Рівнян просять зважати на паркування і правила дорожнього руху

16:01, 26 Квітня

зображення новини

За період з 18 квітня по 24 квітня 2022 року інспекторами муніципальної варти Рівного було зафіксовано 945 транспортних засобів, що порушили Правила дорожнього руху в частині зупинки та стоянки.До уваги мешканців, які тимчасово проживають в Рівненській громаді. Департамент Муніципальної варти Рівненської міської ради працює згідно з повноваженнями, які затверджені рішенням міської ради від 29.04.2021 року.

Зафіксовані порушення:

  • 327 транспортних засобів знехтували знаком “Зупинка заборонена”
  • 109 транспортних засобів залишили авто на тротуарах, чим заважали руху пішоходів
  • 61 транспортних засобів знехтували знаком “Стоянка заборонена”
  • 109 транспортних засобів порушили ПДР “Зупинка заборонена, на позначеній зупинці громадського транспорту”

Інспекторами по благоустрою Департаменту муніципальної варти Рівненської громади було опрацьовано 4 звернення від громадян, щодо порушення правил благоустрою.

Рівненська міська рада просить телефонувати за номером 0673138319, якщо ви маєте інформацію щодо порушення ПДР в частині зупинки та стоянки ТЗ.