Новина

Рівнян просять здати кров для військових

18:00, 01 Грудня

зображення новини

«Рівненський обласний центр служби крові» просить рівнян здати кров для військових.

Зростає потреба в запасах крові. За словами директорки обласного центру служби крові Ліни Михальчук, постійно кров передають на лікувальні заклади області, де знаходяться військові. Окрім того, кожних 2-3 тижні дози еритроцитів передають на Схід України для порятунку поранених бійців ЗСУ.

“На даний моментмало донорів з -I, -II, -IV групами крові, однак, потреба змінюється щодня. Для того, щоб більше людей могли здати кров ми працюємо також в першу та третю суботу місяця”, – каже Ліна Михальчук.

Сьогодні донорами стали працівники Рівненської обласної бібліотеки для молоді. 13 пакетів крові допоможуть не одній людині.

“Працівники бібліотеки разом з кров’ю передали все своє тепло, віру та силу для тих, кому зараз кров життєво необхідна.  Щодня є потреба у крові всіх груп, тому закликаємо кожного за можливості хоча б одного разу стати донором – кожна краплинка крові важлива”, – розповіла директорка бібліотеки Світлана Патрикей.Кров можна здати за адресою: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31, з пн-пт з 8:00 до 14:30 та першу і третю суботу місяця з 8:00 до 12:30, з собою необхідно мати паспорт.

Про це повідомила Рівненська обласна рада.

Фото: Суспільне Рівне.