Новина

Рівнян просять підтримати засновницю проекту “Пузата мама”

18:27, 29 Червня

зображення новини

Засновницю проекту “Пузата мама” Оксану Кравець подали на щорічну премію “Мама року”. Зробили це рівненські мами – учасниці  цього проекту.  Пише “ЧаРівне”.

 

– Ми всі різні, і у кожна з нас несе свою історію, але сьогодні я хочу познайомити вас з найбільш незвичайною мамою, а саме мамою більше 200-т дітей. Так-так. Я все вірно написала. Оксана Кравець є рідною мамою 2-х прекрасних дівчаток Саші і Злати, а також мамою унікального проекту на всю Україну «Пузата Мама» на якому з 2011 року народилося вже більше 200-т дітей.
Я не уявляю як їй це вдається, але ось уже 14 сезонів поспіль. Оксана піднімає з диванів вагітних дівчат, об’єднує їх і показує, що вагітність –  це не хвороба і абсолютно не страшно, а навпаки є найяскравішим, прекрасним і шалено активним періодом в їх життя. Оксана просто неймовірна.
Вона не тільки створила цей проект, а й таке відчуття, що прожила кожну вагітність з кожної матусею індивідуально. Тому й не дивно, що коли проект і вагітність закінчуються, спілкування з цією неймовірною жінкою триває. Адже для кожної з матусь і дітей вона перетворюється в неймовірно рідного і шалено близької людини.
Я чесно не знаю, де вона бере стільки сил, турботи, любові, терпіння, щоб дарувати його такій кількості мам і діток, але знаю точно для мене і всіх мам які свого часу зустріли її у своєму житті, вона стала не тільки мамою року , а й самої унікальною жінкою. Якщо вона раптом це читає, то хочу сказати їй від щирого серця СПАСИБІ.– розповідає одна з учасниць Олена Гутнікова.

Переможниці премії «Мама року» будуть обрані двома способами: це інтернет-голосування та оціновання експертним журі.

Проголосувати за Оксану КРАВЕЦЬ можна за посиланням mamaroku.eva.ua/story/2020/45.

Голосування відбудеться з 11 по 30 червня, одночасно експертне журі обирає кращих мам у своїй категорії. 7 липня відбудеться визначення переможниць конкурсу.