Новина

Рівненський волонтерський штаб переїхав із драмтеатру та звітує за півріччя

11:09, 26 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 26 серпня, пів року від початку роботи Рівненського обласного волонтерського штабу, що знаходився у драмтеатрі.

Про це повідомили у фейсбук на сторінці “Ветеранського простору” РОР.

“Волонтерський штаб був створений за ініціативою Рівненської обласної ради при Рівненському драматичному театрі на чолі з директоркою КЗ “Ветеранський простір” Ольгою Яковлєвою та директором Рівненського обласного музично-драматичного театру Володимиром Петрівим.

Координували роботу штабу працівники “Ветеранського простору” Марина Павлюченко та Тетяна Ременюк, працівники театру Ірена Боровець та Юрій Ширко та волонтер Наталія Ханенко.

Із 22 серпня наш обласний волонтерський штаб продовжує працювати на базі КП “Рівнекнига” РОР завдяки підтримці директора Савчука Олександра Івановича.

Усі потреби та інформація оновлюються постійно в телеграм-каналі нашого штабу:

За період піврічної діяльності Рівненського обласного волонтерського штабу було здійснено 21 158 видач гуманітарної допомоги, завдяки чому допомогу змогли отримати більше 63 474 людини.

До таких видач уходили: лікарські засоби, вироби медичного призначення, термоковдри, індивідуальні військові аптечки, джгути, продукти харчування, одяг, взуття, засоби гігієни, ковдри, постіль, матраци, подушки, ліжечка, візочки, дитяче харчування, посуд та багато інших необхідних речей.

Усі ці речі в штаб передавали небайдужі люди, волонтери, закордонні друзі, громадські та міжнародні організації. Скільки всього було знайдено за індивідуальними запитами наших захисників та вимушено переміщених осіб…

Завдяки співпраці з Міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen (WCK) ми підтримували ВПО, що опинилися на Рівненщині.

13000 продуктових пакетів WCK було отримано з червня.

Із них 5905 пакетів було видано ВПО, що безпосередньо зверталися до нашого штабу, 6777 пакетів було передано нашим штабом до 44 територіальних громад Рівненщини (в деякі громади неодноразово) для подальшої видачі продуктових пакетів ВПО.

Завдяки мешканцям с. Довгошиї ми відправляли смачну тушонку та різні смаколики нашим військовим!

Завдяки ТМ “Рум’янець” щоденно видавали хліб тим, хто потребував.

Завдяки фінансовій підтримці від Євросоюзу в межах проєкту Громадськість за демократизацію, що виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, ми змогли частково вирішити питання фінансового забезпечення логістичних послуг із перевезення гуманітарних вантажів, закупівлі елементарних канцелярських та інших витратних матеріалів для роботи штабу.

Завдяки нашим волонтерам, акторам та працівникам театру, що так само стали волонтерами, ми могли розвантажувати, завантажувати, сортувати, видавати, перевозити, здійснювати соціальний супровід, інформаційну та консультаційну підтримку з різних питань.

Увесь цей час волонтери та актори театру добровільно, натхненно, безкорисливо працювали та продовжують працювати, допомагаючи тим, хто постраждав від війни, та тим, хто на передовій захищає нас від окупантів.

Завдяки Вам!

Цей допис можна продовжувати та продовжувати, бо ми безмежно вдячні кожному, хто допомагає в тилу та відгукується на потреби штабу. Ми разом робимо дуже цінну роботу й допомагаємо величезній кількості людей та нашим захисникам.

Робота нашого штабу – це командна робота, де кожен важливий та цінний. В єдності наша сила!
Тримаємо волонтерський та економічний фронти! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!
Слава Україні! Слава всім силам оборони України! Низький Вам уклін!”, – написали на сторінці закладу.