Новина

Рівненський університет запрошує на “Плацкарт у воднику 2.0”

15:13, 05 Жовтня

зображення новини

НУВГП знову запускає програму національних обмінів. Як повідомили в університеті, вони прагнуть об’єднати студентство задля співпраці, пошуку ідей та механізмів локальних змін з метою глобального розвитку системи вищої освіти в Україні.

Кожного тижня протягом цього семестру студенти університетів-партнерів матимуть можливість поїхати в один з одинадцяти кращих університетів України за програмою «Плацкарт».

“Виходь із зони комфорту, бери на себе відповідальність, будь відкритим до змін! Участь у Національному обміні це твій шанс отримати неймовірні емоції і враження, здобутий новий корисний досвід і поділитися своїм! Ми самі маємо бути такими, яким хочемо бачити наш університет!” – пишуть в НУВГП

Реєстрація для участі у програмі за посиланням.

А ще в університеті шукають волонтерів, які зможуть стати справжніми друзями (buddy) для учасників Національного обміну з різних куточків України і допомогти їм побачити наш університет очима студента, відчути студентське життя Рівного на повну і зробити їх навчання у нашому університеті комфортним і захоплюючим.

Заповнити анкету buddy можна за посиланням.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у координатора програми у НУВГП.