Новина

Рівненські воїни-інженери отримали нагороди

17:32, 25 Березня

зображення новини

У день річниці створення військової частини воїни-інженери Рівненщини отримали відзнаки від Командувача Сил підтримки Збройних Сил України бригадного генерала Дмитра Гереги.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Офіцерка Олена – серед тих, хто отримав подяку за сумлінне виконання службових обов’язків.

Дівчина народилася й проживає на Рівненщині. Військову службу у ЗСУ розпочала в іншій військовій частині, а сюди прибула з початком її формування. Військовий колектив займає особливе місце в її серці — тут вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

З-поміж нагороджених за виконання завдань у районах ведення бойових дій військовослужбовець солдат Олег, який прибув до військової частини на початку широкомасштабного вторгнення.

Строкову службу він не служив, а тому пройшов загальновійськову підготовку, навчання за фахом та бойове злагодження. Під час військової служби солдат-маскувальник уже двічі виконував завдання за призначенням у районах бойових дій. Перший раз під Бахмутом, що на Донеччині, другий — на Запоріжжі.

Він впевнений, що в його з товаришами роботі немає дрібниць: «копаємо бліндажі, накриваємо, облаштовуємо та маскуємо укриття для підрозділів, що стримують натиск окупантів. Головне робити усе якісно, бо це — запорука життя людей та майбутньої перемоги України».

На урочисте шикування особового складу прибув Командувач Сил підтримки Збройних Сил України бригадний генерал Дмитро Герега.