Новина

Рівненські школярі привезли призи з міжнародних спортивних змагань

17:33, 15 Жовтня

зображення новини

Рівненські школярі повернулися з перемогами зі спортивних  ігор World Cool Games, які проходили в Києві з 10 – 14 жовтня. Повідомляє сайт Освіти Рівненщини.

У змаганнях брали участь вісім команд школярів віком 13-17 років. Вони представляли 7 країн світу: Азербайджан, Грузію, Казахстан, Китай, Молдову, Хорватію Україну та місто Київ.

Україну представляла команда Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради.

До слова, минулого року що рівняни вже отримували титул переможців перших Всеукраїнських змагань Cool Games.

Змагання проходили у два етапи – групового раунду та плей-офф. Організатором заходу є Міжнародна федерація учнівського спорту. Локальним організатором змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту.

Крім змагань на школярів чекала і насичена культурно-розважальна програма. Впродовж усього перебування в Україні школярі ходили на екскурсії, проводили цікаві презентації своїх країн, позмагалися у лазертазі, а також спробували свої сили на скеледромі та у стрибках на батуті. У завершальний день змагань на них чекала прощальна вечірка.

У підсумку переможцем стала збірна України, друге місце за Китаєм, два третіх поділили між собою Хорватія і місто Київ. Далі йдуть Казахстан, Молдова, Грузія і Азербайджан.

Прізвища учасників збірної України:   Дишкант Олександр, Дмитрук Євгеній, Цегельник Тетяна, Никитюк Станіслав, Дячук Софія, Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія, Дзюра Роман та керівник − вчитель фізичної культури  Левенець Олег.