Новина

Рівненські патрульні врятували чоловіка, який намагався втопитився

09:02, 11 Листопада

зображення новини

ПВчора в Рівному до патрульних звернувся чоловік, який повідомив, що на вулиці Набережній невідомий робить спроби покінчити життя самогубством. З його слів, молодий чоловік хоче втопитись в річці. Коли патрульні прибули на вказане місце, вони виявили чоловіка, який уже занурив в Устю ноги та перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Патрульні негайно витягнули його чоловіка з води та намагались привести його до тями. 26-річний чоловік повідомив, що посварився з дівчиною і через це більше не хоче жити. На очах у патрульних та своєї дівчини, яка знаходилась поруч, він кинувся в річку та почав тонути.

Патрульні негайно кинулись за ним та витягли самогубцю на берег. При цьому чоловік поводився агресивно, кричав, висловлювався нецензурною лайкою в бік своїх рятівників та дівчини. Патрульні вгамували розбишаку, застосували до нього кайданки та викликали йому швидку. Медики повідомили, що його здоров’ю та життю нічого не загрожує.

Патрульні склали на порушника спокою адмінматеріали за появу в нетверезому вигляді та дрібне хуліганство ( ч.1 ст. 178 та ст.173 КУпАП), переодягнулись в сухий одяг та продовжили своє чергування.