Новина

Рівненські митці розпочали благодійний марафон для підтримки взводу “Рівняни-Гонор”

12:30, 05 Квітня

зображення новини

Рівненські митці об’єдналися для допомоги військовим. Вони розпочали безстроковий благодійний марафон «Спільна боротьба». В його рамках пройшла перша зустріч в галереї «Євро-Арт».

З ярмарку та лотереї вдалося зібрати 5-ту частину від поставленої мети – 110 тис. грн. За ці кошти планують придбати наземний гусеничний дрон для евакуації з поля бою поранених бійців.

Підтримують рівненські митці взвод “Рівняни-Гонор”. Він боронить Україну у складі легендарного батальйону “Вовки да Вінчі”. Для цього створили волонтерське товариство “ГВІНТ” і збиратимуть кошти військовим до закінчення війни.

Як пройшов перший благодійний картинній галереї “Євро-Арт” розповів рівненський фотограф Ігор Проценко та оприлюднив фото:

“Так от, наші рівненські музи геть не мовчать. І не збираються мовчати.
Вчора в картинній галереї Євро Арт була атмосфера щирого сердечного спілкування та взаємної емоційної підтримки, якої так не вистачає нам усім сьогодні. Особливо мене вразило щире бажання творчих людей допомагати нашим рівненським добровольцям зі взводу “РІВНЯНИ ГОНОР” всім, чим тільки можливо.

Були посмішки, були й жарти, були і сум, і розчулені сльози від щемливих пісень та віршів наших чудових гостей. Але в першу чергу над усім панували творчий оптимізм та віра у Перемогу. Панувало бажання творити та прискорювати її разом спільними зусиллями.

Дякую всім, хто прийшов, і наперед дякую й тим, хто прийде наступного разу. Адже відтепер в межах нашого безстрокового благодійного мистецького марафону “СПІЛЬНА БОРОТЬБА” ми збираємось зустрічатись щомісяця, – написав митець.

Ігор Проценко також додав:

Вчора мимохідь виручили з ярмарку та лотереї майже 5-ту частину оголошеного нами збору у 110 тис. грн на наземний гусеничний дрон для евакуації з поля бою поранених бійців.
Це тільки початок. Далі продовжимо збір в он-лайні у соцмережах”.