Новина
Рівненські батарейки буде утилізовувати “Зелений Львів”
12:39, 27 Липня

24 липня 2020 року Рівненське комунальне автотранспортне підприємство 1728 провело тендер щодо передачі на утилізацію батарейок зібраних від споживачів.
Серед 2-х учасників-підприємств з Полтави та Львова , переможцем стало Дочірнє підприємство “Боднарівка” АКП “Зелений Львів”. Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської міської ради.
З дотриманням вимог законодавства в сфері публічних закупівель, укладення угоди на утилізацію 1513 кг батарейок можливо протягом найближчих 5 днів.
