Новина

Рівненська обласна рада старшокласників турбується про довкілля

18:05, 31 Жовтня

Відбулось засідання обласної ради старшокласників на базі закладу “Станція юних натуралістів”. На заході були присутні майже три десятки лідерів учнівського самоврядування з міст, районів та ОТГ Рівненщини.

Під час роботи в групах учні напрацювали та презентували ідеї щодо збереження землі, води, повітря, флори та фауни. Усі присутні також взяли участь в екологічному квесті. Завершальним етапом насиченого дня стало напрацювання у групах плану роботи обласної ради старшокласників “Імпульс” на наступний рік.

За словами головного спеціаліста відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Ангеліни Ровкач, збереження довкілля набуває дедалі більшої актуальності, тому темою засідання є формування екологічної культури у школярів.

Під час заходу лідери учнівського самоврядування розповіли також про успішно виконані проекти, серед яких благодійні акції, майстер-класи, толоки, інтелектуальні змагання, зйомки фільму, видання збірника пісень та навіть зустрічі іноземних делегацій. Школярі наголосили, що чималу роль у збереженні довкілля відіграє саме екологічна культура та особиста відповідальність кожного

Інформує Рівненська Обласна Державна Адміністрація.