Новина

Рівненщина втратила п’ять захисників

09:37, 27 Березня

зображення новини

Рівненщина попрощалася із п’ятьма полеглими воїнами – рівнянином Сергієм Ковбарем, Олександром Поваром з Острога, Василем Жданюком з Гощанщини. Сарненщина провела в останню дорогу двох загиблих Героїв – Ігоря Євтушка та Анатолія Ревука.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергію зателефонували й просили з’явитися у військкомат. 25 лютого він пішов на завод на нічну зміну, а вранці 26 поїхав у військкомат… Після цього він вирушив захищати країну. Сказав рідним лише одне: “Треба – значить треба” і не вагаючись поїхав. Два місяці їх підрозділ захищав Бахмут, а три тижні тому перевели до населеного пункту Часів Яр… 52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником. У загиблого залишилися дружина, чоловіком, хорошим сином – 20-річна донька та 18-річниц син, літні батьки.

21 березня загинув старший солдат – Олександр Повар. 24-річний військовий проживав в Острозі. Життя захисника обірвалося під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове, Донецької області.

Гощанська громада провела у останній шлях воїна-Захисника Василя Жданюка. Василь Жданюк, 1968 року народження, із перших днів повномасштабної агресії росії став на захист Батьківщини. На жаль, воїн загинув 19 березня 2023 року під час виконання бойового завдання неподалік села Атинське Сумської області. Василь Жданюк був люблячим батьком і турботливим чоловіком. Хорошим другом, справжнім та щирим патріотом, який понад усе любив Україну та вірив у її незалежне майбутнє… У загиблого залишилися дружина Ірина, син Ігор та донька Анна.

Ігор Євтушок з Сарн на війну пішов добровольцем, хоча й не мав військового досвіду… На жаль, воїн загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Донецької області.

Анатолій Ревук з Сарненщини загинув від поранень, несумісних із життям. В районі населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області воїн отримав поранення у результаті обстрілу позицій підрозділу.