Новина
Рівненщина прийме третій евакуаційний потяг із Донеччини
10:25, 06 Квітня

Рівненська область готується до прийому третього евакуаційного потягу.
Про це йшлося під час наради, яка відбулася під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
Людей із Донеччини знову прийматиме Дубенщина.
Наразі область намагається створити усі необхідні умови для поселення переселенців.
Рівненщина уже прийняла 96 переселенців, які прибули двома потягами, третина з них – діти. Громадяни поселені у громадах Рівненського та Дубенського районів.
«Люди забезпечені соціальним і медичним супровідом. Усі прибулі оформили документи для оформлення щомісячних виплат. 71% з них вже підписали декларації із сімейними лікарями», – йдеться у повідомленні.
