Новина

Рівненщина провела в останню путь трьох своїх захисників

10:05, 25 Березня

зображення новини

Рівненщина попрощалась 3 трьома загиблими захисниками.На Дубенщині з Тарасом Лябохою. У Рівненському районі з Юрієм Дячуком та Миколою Музичуком.

Про це пише Рівненська обласна державна адміністрація.

Дубенщина у скорботі: у Ярославицькій громаді попрощались з Тарасом Лябохою. Йому назавжди залишиться 24 роки. Тарас ріс у багатодітній родині. Два роки тому одружився. Він служив оператором відділення протитанкових керованих ракет. Воїн загинув 18 березня 2023 року в бою поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області.Поховали Героя в рідному селі Боремець Ярославицької громади.

У Рівненському районі попрощалися з захисниками Юрієм Дячуком із села Верхів на Острожчині та Миколою Музичуком із села Зоря Зорянської сільської ради.

Юрій Дячук народився 15 квітня 1986 року в селі Верхів. У довоєнний період їздив на заробітки. Був учасником АТО. У травні 2022 року чоловіка призвали за мобілізацією. Воїн загинув 17 березня від поранень, отриманих під час бою в районі населеного пункту Червонопопівка Луганської області. У військового залишилися мама, брат, двоє дітей.

Жителі Зорянської територіальної громади провели в останню дорогу захисника Миколу Музичука. Він народився 23 листопада 1969 року в селі Зоря. Чоловіка призвали до лав ЗСУ 26 лютого 2022 року. Воїн загинув 18 березня 2023 року в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Гряниківка Харківської області. У нього залишилися дружина та доньки.