Новина

Рівненщина має школу, яка першою перейшла на електронні щоденники

10:45, 27 Лютого

зображення новини

Відсвяткувавши столітній ювілей НВК «Школа-Ліцей» №2,  реалізує проєкт «Онлайн школа». Відтепер вчителі, батьки та учні користуватимуться електронними щоденниками. Про це повідомляє 7Днів.

 Всі учасники проєкту на своїх ґаджетах мали завантажити відповідну програму для того, щоб в онлайн режимі отримувати інформацію з уроків.

 Система дозволяє батькам мати постійний доступ до відвідування учнів, до їхньої успішності, і має зворотній зв’язок з учителями. Це дуже зручно і все відбувається в режимі онлайн,– розповідає вчитель інформатики, а за сумісництвом і адміністратор унікальної системи Микола Парфенюк.

У молодших класах батьки будуть отримувати смс у вигляді смайликів, які замість оцінок сповіщатимуть про поведінку, успіхи дитини.

Програма дозволяє відслідковувати рейтинг успішності. Якщо клас набирає багато хороших оцінок, вони піднімаються в рейтингу. Тобто, це рейтингова система, у якій в дітей може з’являтися азарт і вони можуть захотіти краще вчитися, менше пропускати, бо це впливає на їхній рейтинг.

Так, для дітей… вони говорять, що це буде біда для них. Але для батьків це дуже зручно. Вони відразу бачать всю картину навчання дитини в школі. Підтерти не вийде, бо все зберігається в електронному варіанті зберігається. Але є можливість виправити оцінку. Тобто, вчитель може упродовж 8 календарних днів, якщо поставив низьку чи середнього рівня оцінку, учень може її перездати, а вчитель виправити і все буде нормально,– розповідає Микола Парфенюк.

Революційне ноу-хау дасть можливість реально запровадити в дію електронний документообіг.

До проєкту вже долучилися деякі школи Києва, Львова, Одеси, у Сумах  його реалізують у всіх школах.