Новина

Рівне: дитина зачинила маму на балконі і сама лишилася у зачиненій квартирі

09:30, 01 Листопада

зображення новини

31 жовтня близько обіду в Рівному на вулиці Шухевича трапився інцидент – мати вийшла на балкон, а малолітня дитина зачинила двері та залишилась у квартирі одна, мати дитини не може потрапити у помешкання.

Допомогу мамі та дитині надавали рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС області . Прибувши на місце події рятувальники встановили, що на шостому поверсі дев’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку в квартирі знаходиться зачинена малолітня дитина, мати дитини не можуть потрапити у помешкання. Рятувальники за допомогою спецінструментів відкрили вхідні двері квартири та двері на балкон. Відкривши двері рятувальники передали дитину мамері.

Рівненські рятувальники надали допомогу по відкриванню дверей квартири в якій знаходилась малолітня дитина

Відео надання допомоги по відкриванню дверей квартири в якій знаходилась малолітня дитина.Детальніше про це на сайті за посиланням:https://rv.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/14980.html

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

 

Рятувальники звертаються до населення з проханням бути уважними до питань пожежної безпеки в побуті, дбати про власну безпеку і ні в якому разі не залишати малолітніх дітей без нагляду.