Новина

Регіональний онкологічний центр у Рівному: депутати обіцяють посприяти

09:16, 08 Жовтня

зображення новини

Нещодавно Рівненщину із плановим візитом відвідали народні депутати із Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної ради України.

Одним із важливих питань яке нардепи підняли перебуваючи у Рівному стала можливість створення тут регіонального онкологічного центру на базі Рівненського обласного протипухлинного центру.

Зокрема, про таку можливість висловився голова комітету Михайло Радуцький. Він також, пообіцяв сприяння Києва у залученні інвесторів для будівництва нового корпусу онкодиспансеру, де розміститься стаціонар, амбулаторія та поліклініка.

Михайло Радуцький зазначив:

«Регіональний онкологічний центр створений у Кривому розі. На створення аналогічного закладу у Рівному необхідно небагато коштів, адже основна велика робота тут пророблена. І Офіс Президента, і Комітет ВРУ будемо ініціювати пошук інвестицій, щоб побудувати центр у Рівному. Адже він дуже потрібний. І найголовніше це те, що тут є необхідні фахівці».

В свою чергу головний лікар обласного протипухлинного центру Григорій Максим’як відмітив, що зараз на персонал закладу лягає велике навантаження, оскільки зростає кількість пацієнтів, з інших областей, котрі потребують спеціалізованої допомоги у рівненському центрі.

Не оминули члени комітету питання довгобуду, котрий розташований поруч із протипухлинним центром. На їхню думку краще модернізувати існуючий заклад, а недобудоване приміщення пристосувати під готель для супроводжуючих із усього західного регіону.

Токож, члени Комітету  відвідали серцево-судинний центр, створений на базі Рівненської обласної лікарні, оглянули відділення інтервенційної радіології, поспілкуватися з керівництвом лікарні.