Новина

Письменники з Рівненщини стали лауреатами літературно-мистецької премії

14:30, 14 Січня

зображення новини

Прозаїк і журналіст Віктор Мазаний став лауреатом літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за книгу “З Капітолійського пагорба”. У цій художньо-документальній повісті він описав свої подорожі у США, зустрічі з президентом Біллом Клінтоном, сенаторами. Також ця книга розповідає про наших земляків – Героїв України Бориса Возницького і Володимира Козявкіна. 

Про це повідомляють Рівне Вечірнє.

Поетеса Світлана Луцкова стала лауреаткою літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2021 рік за достойне продовження шляхетних традицій письменників української діаспори. Поетеса уродженка Рівненщини, нині мешканка далекої Італії.

Світлана Луцкова є членкинею Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, лауреатом міжнародних премій ім. М. Дубова. Свого часу її твори друкувалася у літературно-мистецькому часописі “Текст-Over” (2019 р.), альманаху сучасної української літератури “М’ята” (2018 р.) і “Материк” (2018 р.). Працювала кореспондентом, відповідальним секретарем у районній газеті “Життя і Слово”, а також “Вільне слово” (Рівне), “Експрес” (Львів), була редакторкою газети “Острозька академія” та керівницею інформаційно-видавничого відділу Національного університету “Острозька академія”.

“Як сніг на голову… Таке відчуття, ніби ніколи не залишала України. Мабуть, це правильно. Бо те, що любиш і ті, кого любиш – завжди у серці. Ні відстані, ні обставини, ні мовчання, ні катаклізми не мають над цим влади”, –  відреагувала на присудження премії Світлана Луцкова на своїй сторінці у фейсбук.