Новина

П’ятий етап вакцинації від COVID-19 стартував на Рівненщині

12:33, 22 Липня

зображення новини

П’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19 на Рівненщині відкрито. Тепер в області щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. Про це оголосила під час презентації Центру вакцинації населення у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В.Поліщука координаторка з вакцинації населення в області , начальник управління розвитку медичної допомоги Департаменту ЦЗ та ОЗ РОДА Олена Гандзюк.

Центри вакцинації працюватимуть 7 днів на тиждень з 9 до 17 години. Такий графік роботи буде у всіх Центрах вакцинації населення – у Рівному, Сарнах, Вараші та Дубно. За результатами селекторної наради Офісу Президента є розпорядження про те, що Центри вакцинації працюють 7 днів на тиждень, відкриті у всіх райцентрах та містах, де більше 100 тисяч населення. Відповідно на Рівненщині це 5 центрів. Головам громад та органам місцевого самоврядування дана вказівка підвозити охочих з віддалених районів.

Записатися на щеплення можна у Центрах вакцинації , у сімейного лікаря. Якщо немає декларації із сімейним лікарем, то необхідно прийти із паспортом. Якщо є декларація, тоді можна щепитися без документів. Наразі у центрах використовують вакцину Pfizer, однак, наразі в область надійшло 55 тисяч доз вакцини Moderna. Поки нею щеплюють представників організованих колективів, але є сподівання, що цю вакцину застосовуватимуть в Центрах вакцинації.

Окрім того, взято на жорсткий контроль роботу 122 пунктів щеплення. На Рівненщині ці пункти дістались навіть глибинки.  Наразі в області вакциновано від старту кампанії 104 525 осіб.