Новина

Прихильниці «руского міра» із Сарн загрожує від 5 до 8 років

16:03, 06 Вересня

зображення новини

Досудовим розслідуванням УСБУ в Рівненській області встановлено, що громадянка рф, яка багато років проживає на Рівненщині, здійснювала фотофіксацію руху військової техніки та військовослужбовців вулицями м. Сарни. Використовуючи програму «WhatsApp», надсилала ці фото із коментарем щодо напрямку руху ЗСУ на даний час невстановленим особам, таким чином поширюючи інформацію про рух українських військових, з можливістю їх ідентифікації на місцевості.

Про це повідомила Рівненська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жительки міста Сарни про обвинувачення її у поширенні інформації про рух Збройних Сил України за можливості їх ідентифікації на місцевості, коли така інформація не розміщувалася у відкритому доступі, вчиненому в умовах воєнного стану, а також у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії росії (ч. 2 ст. 114-2, ч. 1 ст. 436-2 КК України).

Крім цього, будучи проросійсько налаштованою особою, остання у категоричній формі заперечувала факти бомбардування та ракетних обстрілів військовослужбовцями збройних сил рф цивільного населення України, тим самим заперечувала збройну агресію рф проти України.

Досудове розслідування здійснювало УСБУ в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.