Новина

Прокуратура відсудила більше 500 тисяч за несвоєчасне постачання рівненських нацгвардійців

17:33, 27 Жовтня

Військова прокуратура відстояла в суді стягнення на користь військової частини Нацгвардії понад 500 тисяч гривень за несвоєчасне виконання договору у сфері державних закупівель.

Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Львівської області, яким було задоволено позов заступника військового прокурора Рівненського гарнізону про стягнення з одного із товариств з обмеженою відповідальністю на користь військової частини Національної гвардії України пені та штрафу. Йдеться про 518 тис. грн.. за несвоєчасне постачання придбаних через систему державних закупівель бензину та дизелю.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України повідомляє про те, що у жовтні 2018 року між сторонами у справі, за результатами процедури держзакупівель, було укладено договір про закупівлю пального. У зв’язку з порушенням строків виконання, передбачених договором зобов’язань, заступник військового прокурора гарнізону звернувся до суду з відповідним позовом про стягнення з відповідача штрафних санкцій. Зазначений позов судом розглянуто та задоволено. На даний час вживаються заходи задля забезпечення реального виконання судового рішення задля стягнення до Державного бюджету України вказаної суми коштів.