Новина

Про ситуацію на кордоні з білоруссю розповів командир 104-ї бригади

11:27, 24 Січня

зображення новини

Командир 104 бригади тероборони ЗСУ Рівненщини Олександр Цись поділився інформацією про те, яка обстановка зараз на українсько-білоруському кордоні.

Так, він зазначив, що на сьогодні на Волинському й Поліському напрямках ситуація залишається стабільною. У прикордонних районах з Україною утримуються певні підрозділи противника, проте наступальних угрупувань не виявлено.

З протилежного боку кордону тривають двотижневі спільні льотно-тактичні навчання авіації.

«Товариші» відпрацьовують питання ведення повітряної розвідки, спільного патрулювання повітряного простору, авіапідтримки угруповань військ, висадки десанту, доставки вантажів та евакуації поранених тощо.

“Ми стежимо за ними та фіксуємо кожен їхній маневр. Ми – на своїй землі й будемо боронити її так, як вважатимемо за необхідне!”, – завершив військовий.

Нагадаємо, що Сили територіальної оборони — окремий рід Збройних Сил України, створений торік напередодні повномасштабної збройної агресії з боку «дружнього» північно-східного сусіда.

Добровольчим формуванням територіальних громад належить чільна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони й вони є складовою Національного спротиву.

Безпосереднє керівництво територіальною обороною здійснює Головнокомандувач ЗСУ через командувача Сил ТрО.

 

За матеріалом АрміяInform.