Новина

Про перебіг мобілізації на окупованих територіях та в рф інформує Генштаб

13:00, 23 Вересня

зображення новини

Для поповнення втрат у живій силі російський агресор продовжує примусову мобілізацію на тимчасово окупованих територіях.

Про перебіг цього примусового процесу розповіли у Генштабі ЗСУ в п’ятницю, 23 вересня.

Так, у тимчасово окупованій Горлівці, 19 вересня, представники 1 армійського корпусу затримали та забрали на військову службу 10-х чоловіків, не зважаючи ні на їхній вік, ні на стан здоров’я.

У період з 18 по 20 вересня цього року, у Луганському СІЗО, представники російської приватної компанії безуспішно намагались завербувати ув’язнених.

“В рамках виконання заходів часткової мобілізації, окупаційна влада Криму заявила, що основну кількість резервістів планується набрати із числа працівників приватних охоронних підприємств, які мають досвід військової служби. У Севастополі деякі фірми вже отримали вказівку підготувати списки усіх співробітників, які підпадають під вимоги”, – йдеться в повідомленні.

Також відомо про достроковий випуск у Смоленську курсантів випускних курсів військової академії протиповітряної оборони збройних сил рф імені маршала Василевського, та їх подальше розміщення на посади у військах.

На базі московського загальновійськового командного училища, у період з 26 вересня по 24 жовтня, російське військове керівництво планує провести збори з громадянами, які перебувають у запасі.

За матеріалом видання Новинарня.