Новина

Президент підписав звільнення голів двох адміністрацій на Рівненщині

16:15, 13 Жовтня

зображення новини

Президент України Володимир Зеленський погодив звільнення керівників двох районних державних адміністрацій на Рівненщині.

Йдеться про Дубенську та Рокитнівську РДА. Відповідні розпорядження оприлюднили на сайті глави держави 12 жовтня, інформує Суспільне.

Таким чином це друге та третє звільнення посадовців цього рангу за часів президентства Володимира Зеленського.

Про звільнення голови Рокитнівської РДА Віктора Мініча (на фото зліва) було відомо кілька тижнів тому, про це він сам повідомив у соцмережах. Тоді посадовець дякував підлеглим і пояснював, що рішення піти з посади прийняв сам. Додав також, що не покидає політику. Адміністрацією він керував із грудня 2019-го.

Про плани піти з посади голови Дубенської РДА Володимира Іщука інформації знайти не вдалось. В розпорядженні президента вказано, що він, як і Віктор Мініч, подав заяву про своє звільнення. Адміністрацію він очолював із грудня 2019-го, до того був першим заступником голови упродовж понад чотирьох років.

Щодо Володимира Іщука, то пошукова система видає тижневої давності інформацію з сайту президента, де допущена географічна помилка, а саме замість Рівненської вказана Волинська область.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади”… встановлено, що до ІЩУКА Володимира Сергійовича, який перебував на посаді першого заступника голови Дубенської районної державної адміністрації Волинської області, не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.- йдеться у дописі на сторінці Офісу Президента.