Новина

Предстаники Рівненської облради побували з робочим візитом на Волині

17:04, 08 Квітня

зображення новини

У Волинській області з робочим візитом побували голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк та його перший заступник Руслан Потапчук, а також депутат обласної ради Олександр Набочук. Про це йдеться на сайті облради.

Під час візиту гості дізналися про особливості організації роботи у Волинській обласній раді, проведення бюджетного процесу, організацію управління комунальним майном.

“Команда Волинської обласної ради на чолі з головою Григорієм Недопадом направду має вагомі напрацювання у багатьох сферах, які стосуються життя громади. Ми дізналися багато нової інформації, яка буде корисною і в наші роботі. Зокрема колеги розповіли, яким чином на Волині відбувається підготовка до прийняття обласного бюджету. Йдеться як про бюджетні слухання, так і про окремий документ, затверджений Волинською обласною радою, – бюджетний регламент. Переконаний, що ті напрацювання, які є у наших колег, можна застосовувати і на Рівненщині”, – зазначив Сергій Кондрачук.