Новина

Поляки подарували автомобіль голові Вербської громади після скандалу у сільраді

11:50, 17 Березня

зображення новини

Автомобіль Mitsubishi Outlander голові Вербської громади Камілі Котвінській учора, 16 березня, передав вуйт польської гміни Котунь Гжегож Гураль (на фото). Він пояснив, що машину подарували після скандалу навколо наміру сільради купити службове авто за бюджетні гроші.

«Добрий менеджер повинен мати засоби для ефективної праці. З початку війни Каміла Котвінська багато разів особисто доставляла гуманітарну допомогу від нашої гміни. Приїздила на власному автомобілі чи його позичала. Тому ми вирішили зібрати кошти та придбати їй особистий транспорт», – підкреслив Гжегож Гураль.

Автомобілю – понад 10 років, він повнопривідний, тож підходить для експлуатації на поганій дорозі. Має гарний технічний стан і пробіг майже 200 тисяч кілометрів.

Голова Вербської громади Каміла Котвінська зауважила, що подарунок польських партнерів її приємно шокував.

«Я навіть не думала просити поляків про таку річ. Коли ми відмовилися купувати службову машину через негативну реакцію громадськості, у гміні Котунь самі вирішили зробили такий дарунок. І передали машину особисто мені, щоб уникнути будь-яких суперечностей. Авто вже розмитнене, що дозволить їздити закордон за гуманітарною допомогою», – зазначила Каміла Котвінська.Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Нагадаємо, що у грудні Каміла Котвінська планувала придбати машину для потреб сільради за бюджетні кошти. Обрала синю «Skoda Octavia A8» вартістю 995 тисяч гривень.

Однак ця сума спантеличила громадськість і викликала чимале обурення з боку людей. Тож голова громади розірвала угоду з ТзОВ «Вік-експо» і залишилася без нового транспорту.