Новина

Поліція розслідує жорстоке поводження школярки з котами

18:00, 27 Жовтня

зображення новини

На Рівненщині за фактом жорстокого поводження з тваринами малолітньою відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, до ГУНП в Рівненській області надійшла заява від представниці громадської організації зоозахисників щодо жорстокого поводження із тваринами малолітньою жителькою Рівненського району, а її матір’ю — в частині невиконання обов’язків щодо виховання дитини.

За результатами проведеної перевірки ювенальні поліцейські попередньо з’ясували, що 12-річна школярка, жителька Рівненського району, створила в одному із месенджерів спільноту із провокаційною по відношенню до тварин назвою. У подальшому малолітня відзняла два відео про своє жорстоке поводження із котами, а також розповсюдила фото в інших соцмережах. Вона зафіксувала, як позбавила життя двох сусідських котів.

Поліцейські вилучили мобільний телефон дитини. У рамках кримінального провадження встановлюються усі обставини, зокрема й імовірні інші учасники, причетні до злочину.

Відомо, що сім’я — благополучна, а малолітня характеризується лише позитивно.

Санкція статті передбачає покарання за скоєне — арешт на пів року або до трьох років обмеження волі. Утім, уточнили у поліції, до малолітньої, якщо її вину доведуть, суд може застосувати примусові заходи виправного характеру.

Про це повідомила Поліція Рівненської області.