Новина

Поліція Рівненщини виявила 4 нелегальних заправки

15:41, 24 Жовтня

зображення новини

21 жовтня працівники Рівненського відділу поліції викрили три пункти тіньових АЗС, дві з яких – повторно. А вже 22 жовтня поліцейські виявили іще одну нелегальну точку.

На працівника нелегальної АЗС на вулиці Гагаріна рівненські поліцейські вже двічі складали адмінпротоколи за порушення порядку провадження господарської діяльності за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі матеріали перебувають у суді та очікують на розгляд. Вчора, на нового працівника, який здійснював заправку авто правоохоронці склали третій протокол, який теж скерували до суду.

Також вдруге адміністративні матеріали були складені на працівника нелегальної АЗС на вулиці Курчатова. Близько шести тонн пального поки що передали на зберігання власнику.

Нелегальну автозаправну точку правоохоронці виявили і на вулиці Київська. Чоловік заправляв рейсовий автобус безпосередньо із автомобіля Mercedes-Benz-Sprinter, обладнаного та розрахованого на 1000 літрів пального. Мікроавтобус вилучили та помістили на спецмайданчик.

Ще одну тіньову АЗС із півтонною дизпалива на вулиці Київська обласного центру викрили 22 жовтня.

У цілому із початку проведення профілактичних заходів створеною в ГУНП мобільною групою із початку вересня поліцейські склали 34 адміністративних протоколи. Наразі судом розглянуто 11 адмінпротоколів: за дев’ятьма суд вже виніс рішення та наклав стягнення у виді штрафів на загальну суму 70 040 гривень, ще два проколи судом були закриті.

Крім того, правоохоронці звернулись до обласної та міської влади щодо виділення спецтехніки для вилучення незаконних автозаправних точок та поміщення їх на спецмайданчик до рішення суду.