Новина

Поліцейські Рівненщини отримали 23 нові службові автомобілі

15:54, 11 Червня

зображення новини

Сьогодні, 11 червня, Голова Нацполіції Ігор Клименко вручив поліцейським офіцерам громад ключі від 23 службових автомобілів.

30 поліцейських офіцерів громад із 23-х ОТГ області отримали нові кросовери «Renault Duster».Участь у заході взяли також представниками обласної влади та об’єднаних територіальних громад.Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що наразі посади поліцейських офіцерів громади введені вже у 207-ми створених ОТГ у державі.

Меседж цього проєкту – я тут. Тут, коли є горе, тут, коли є проблема, тут, коли є злочин, коли треба надавати допомогу. Але найголовніше – поліцейський офіцер громади завжди знаходиться у населеному пункті. Крім того, він обслуговує території поруч із місцем дислокації. Також із керівництвом ОТГ вирішує ті питання, які стоять перед кожним жителем краю, і виконує поставлені перед поліцією завдання, – наголосив глава відомства.Начальник поліції Рівненської області Валерій Самчук подякував присутнім головам ОТГ за підтримку розвитку проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль зазначив, що цей проєкт дозволяє вийти на новий рівень комунікації між місцевими мешканцями та правоохоронними структурами.Як повідомляють у поліції, переданий сьогодні транспорт укомплектований всіма необхідними для роботи інструментами. Зокрема авто оснащені сейфом, відповідним технічним обладнанням, серед якого – термопринтер для винесення постанов про вчинення адмінправопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Меморандум про співпрацю з поліцією на Рівненщині  підписали 27 об’єднаних територіальних громад. У 23 трьох із них уже працюють поліцейські офіцери громади. Інші чотири — чекають своїх кандидатів.