Новина

Поки немає світла родина з Гощі виготовляє окопні свічки

14:46, 19 Листопада

зображення новини

Велика родина Трофимчуків з Гощі виготовляє окопні свічки. Роблять це разом зі своїми 5 дітьми, а також з вихованцями християнського клубу.

За словами Тетяни, поки що виготовити вдалося не багато – близько 700 штук. Почали свою волонтерську роботу 2 тижні тому. За цей період їхні окопні свічки доставили вже у Бахмут, Запоріжжя, Харківщину, Чернігівщину та Донеччину. Жінка розповідає, що запитів ще дуже багато, проте виготовляють усе за можливостю, а зараз складно – бо відключають світло.

«Збираємося усі разом 1-2 рази на тиждень. Якщо є можливість і частіше. Але зараз такий період, що відключають світло. А виготовляти свічки при свічках – процедура набагато довша. Хоча таке теж практикуємо, так би мовити, перевіряємо якість виробів самі. За 10 хвилин вдалося нагріти пів літровий кухоль води для чаю. Непогано, як для свічки», – розповіла Тетяна.

Такі окопні свічки дуже потрібні на передовій і просто тим, хто залишився без світла. Адже ними можна зігрітися, висушити речі та розігріти їжу.

Родина волонтерів Трофимчуків з Гощі потребують матеріалів для виготовлення окопних свічок: парафін, бляшанки та картон.

То ж хто має можливість допомогти – телефонуйте Тетяні за телефоном 097 705 58 18.

Зігріємо наших воїнів разом!

За інформацією Рівненської ОВА