Новина

Поблизу Рівного в селі будують сучасну медичну амбулаторію

12:48, 28 Жовтня

зображення новини

Нова амбулаторія вже майже здана в експлуатацію у селі Біла Криниця Рівненського району. Будівельні роботи вже на фінішній прямій: завершують опоряджувальні роботи в середині приміщення, дооблаштовують благоустрій території, – повідомляє Рівненська ОДА.

«Нині в селі діє стара амбулаторія. Медзаклад розташований на другому поверсі приміщення і не доступний для маломобільних груп населення. Також приміщення не повністю відповідає новим санітарно-гігієнічним нормам. Саме тому лікарський медзаклад вирішили збудувати «з нуля» за типовим проєктом Мінрегіонбуду»,- каже в.о. голови Рівненської РДА Сергій Подолін.

У новій амбулаторії буде кабінет здорової дитини, дитяча кімната, реєстратура, процедурна, кабінет щеплень, кабінет лікаря та стерилізаційна. У перспективі – впровадження телемедицини.

Це вже п’ята новозбудована амбулаторія у Рівненському районі. Такі ж нові медзаклади цьгоріч відкрили у Заборолі, Бармаках, Шпанові та Голишеві. Загалом на Рівненщині реалізують 37 об’єктів нового будівництва амбулаторій, 33 – вже завершені.