Новина

Поблизу Рівного рятувальники загасили аварію на АЗС

09:58, 07 Жовтня

зображення новини

Сьогодні вночі, 7 жовтня о 00:06 на спецлінію “101” поступило повідомлення про вибух на автогазовій заправній станції ТОВ “Захід-транс-Сервіс” у селі  Обарів Рівненського району.

На місце події було негайно направлено три чергових пожежно-рятувальних відділення з Рівного та оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що легковий автомобіль марки Chevrolet Aveo з невідомих причин в’їхав в резервуар з газом на автогазозаправній станції, внаслідок чого було зірвано запірну арматуру на обладнанні АГЗС.

Рятувальники з метою не допущення пожежі та можливого вибуху негайно подали розпилюючі стволи води для розбавлення газоповітряної суміші, а також перекрили витік газу. Тим час працівники патрульної поліції перекрили рух по вулицях Макарова та Млинівській, а співробітники Рівнеобленерго по усьому мікрорайону Ювілейному відключили електропостачання.

О 00:22 усі аварійно-рятувальні роботи працівниками ДСНС були завершені.
Жертв та постраждалих не має. Вибуху та пожежі вдалося запобігти.

Усі обставини даної події встановлює поліція.
До ліквідації аварійної ситуації було залучено чотири одиниці спецтехніки ДСНС та 16 рятувальників, а також екіпажи патрульної поліції і та спецтехніка усіх екстрених служб міста: Рівнеобленерго, Рівнегазу, швидкої медичної допомоги.