Новина

“Після поранення Віталій вийшов на зв’язок, щоб доповісти командиру”. Рівне попрощалося зі своїм Героєм

12:29, 29 Серпня

зображення новини

Рівне схиляє голови у пошані перед загиблим Героєм… Словами неможливо передати біль, який відчувають рідні і друзі Віталія Стиби. Всього 23 роки, два місяці у шлюбі… Сильний духом та вільний душею – здавалося б, попереду його чекає найкраще життя, а не війна…

Про рівненського воїна розповів міський голова Олександр Третяк.

Віталій не служив в армії, але разом із братом пішли добровольцями на війну. Він не боявся відповідальності і твердо знав, що його покликання – захищати мир. Його силою волі, відданості, щирості – захоплювались усі побратими. Командир Віталія каже, що настільки сильної духом людини за своє життя він ще не зустрічав… Навіть після обстрілу, поранення Віталій вийшов на зв’язок, щоб доповісти командиру… Доповісти, що він завжди буде захищати кожного з нас!

Боєць спецроти Гонор ДУК, солдат Віталій «Вітаха» Стиба загинув на околицях Бахмуту Донецької області 23 серпня.

“Біль стискає серце, коли дивишся на обличчя молодих, цілеспрямованих людей, які могли б змінити цей світ на краще, але це фото у траурній рамці… Наша громада втратила відданого патріота своєї країни та міста, люблячого сина та коханого чоловіка Віталія Стибу…”, – написав міський голова.

Нехай Господь пошле рідним сили, щоб пережити цю втрату…

Вічна слава Герою!

Читайте більше про Героя Віталія Стибу.