Новина

Осучаснений ФАП відкрили в селі Привільненської ОТГ

13:11, 02 Червня

зображення новини

Осучаснений фельдшерсько-акушерський пункт відкрив двері для пацієнтів у селі Панталія Привільненської ОТГ Дубенського району.  Повідомляє Рівненська обласна рада.

Приміщення, яке не бачило капітальних ремонтів з моменту його побудови, отримало друге дихання, а мешканці громади – можливість отримувати медичні послуги в комфортних умовах.