Новина
Осучаснений ФАП відкрили в селі Привільненської ОТГ
13:11, 02 Червня

Осучаснений фельдшерсько-акушерський пункт відкрив двері для пацієнтів у селі Панталія Привільненської ОТГ Дубенського району. Повідомляє Рівненська обласна рада.
Приміщення, яке не бачило капітальних ремонтів з моменту його побудови, отримало друге дихання, а мешканці громади – можливість отримувати медичні послуги в комфортних умовах.

