Новина

Острозький заповідник отримав сучасне фондове обладнання

15:35, 31 Січня

зображення новини

У Державному історико-культурному заповіднику Острога розпочали переобладнувати фонди. У музеї реорганізовують та оптимізує простір, аби експонатам було вдосталь місця та краще місце для зберіганна.

Переобладнання фондового приміщення ДІКЗ м. Острог було здійснене в рамках проєкту допомоги музеям та архівам України від Museum Berlin-Karlshorst за фінансової підтримки Уповноваженої Федерального уряду з питань культури та засобів масової інформації. Завдяки друзям з Німеччини.

Заповідник отримав сучасне, надійне та ергономічне фондове обладнання від польського виробника спеціалізованих систем зберігання “MCB”.

Ми передбачили обладнання для більшості груп музейних експонатів: касети та сітки для картин, складські стелажі (в тому числі з полицями, висота яких регулюється) і шухляди для компактного розміщення предметів. Не останню роль у виборі відіграли міркування безпеки. Збільшення площі зберігання також дає нам можливість прийняти експонати під час ймовірної евакуації, спричиненої війною Росії проти України“, – Брижук Андрій, заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника міста Острог.