Новина

Острозькі рятувальники гасили вночі пожежу в багатоквартирному будинку

11:42, 07 Серпня

зображення новини

07 серпня о 01:40 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу в місті Острог по вулиці Городище. По прибуттю до місця виклику бійців 17-ї державної пожежно-рятувальної частини було встановлено, що горить кухня у двоповерховому, багатоквартирному житловому будинку. На гасіння було подано вогнегасячі речовини. О 01:55 пожежу було локалізовано, а о 02:05 ліквідовано. Жертв та постраждалих серед мешканців немає. Квартиру вдалося врятувати. Вогнем знищено підвісну кухню та пошкоджено посуд, закопчені стін, газова плитка, речі домашнього вжитку.
До гасіння було залучено одну одиницю техніки ДСНС та п’ятеро рятувальників.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.